reklam

Barbie Scooter

Oyuncak 14 Nisan 2017 - 7:15 683 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Barbie Scooter

Havalar güzelleşti, güneş içimizi ısıtmaya başladı. Durum böyle olunca da çocuklarımızı evde tutamaz hale geldik. Geçtiğimiz haftalarda parka çıkardım, Bade’yi. Orada 4 yaşlarında bir kız çocuğuna rastladık ve bir de baktık ki scooter kullanıyor. Bade hemen dikkatle izledi ve ‘anne, ben de istiyorum.’ dedi. Bir kere böyle bir teklifte bulunmasına rağmen aklımda bir yer etti, isteği. Kullanabilir mi, kullanamaz mı diye düşünürken, bir kaç arkadaşımın çocuklarının kullandığını öğrendim. ( Bade ile aynı yaşlardalar. 2,5/3 )

Asla çocuğumu kıyaslama yapmıyorum. Fakat arkadaşlarımdan aldığım bu bilgi beni de harekete geçirdi ve özendirdi açıkcası. Biraz internetten araştırdım. Kafam karışmadı da değil. Bir çok model ve bir çok seçenek içinde ne seçeceğime bir türlü karar veremedim. Daha önce alışveriş yaptığımız. Karakter Dükkanı sitesine bir göz atmak istedim. Sitede, çocukların hayran olduğu tüm karakterlerin oyuncakları, çantaları, nevresim takımları, beslenme setleri bir çok ürünü bulunuyor. Bade şuan bir çok karakterle içiçe. Henüz tam anlamıyla bağlandığı bir karakter yok ama Barbie’lere bir başka duygu besliyor.

Evimizde barbie oyuncakları dolu. 🙂 Bunu göz önünde bulundururak sitenin Barbie bölümüne girdim ve oradan bu scooter’ı seçtim. Ona göstermedim çünkü, süpriz olsun istedim.

Alışveriş yaparken dilerseniz kartla, dilerseniz de kapıda ödeme ile ürün temin edebilirsiniz. Bu da ayrı bir avantaj olmuş, Karakter Dükkanı’nı tercih etmek için.

Kargo geldiğinde Bade’nin yüzünü, mutluluğunu görmek, muhteşemdi.!! 🙂


Sosyalanneler
sosyalanneler@gmail.com

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Penguins On İce Oyunu

  Bugün sizlere 3 yaş ve üzeri için, portatif, hayat kurtarıcı bir kutu oyunundan bahsedeceğim. İns...

Labirent Kutu Oyunu

Ödüllü bir oyun olan Labirent oyunu, yüksek düzeyde strateji gerektiren bir zeka oyunudur. 5 yaş ve üzeri i...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP