reklam

Dekorasyon Önerileri

Ev 23 Mayıs 2016 - 16:12 389 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Yeni evlenenler, yeni eve geçenler, çocuk odası hazırlığında olanlar… En büyük sorun biliyoruz ki, dekorasyon. Evi gösteren en büyük ayrıntı, evin duvarlarıdır. Son zamanlarda da duvar kağıtları çok moda. Gerçi tam tarihini hatırlamamak ile beraber, eskiden de bu duvar kağıtlarının büyük bir furyası olduğunu hatırlıyorum. Bana da her zaman için daha cazip gelmiştir.

Her ortamda kullanıma uygun bir ürün. Biz ev üzerinden konuşuyoruz ama ofisler, hastaneler, güzellik merkezleri gibi yerlerde de kullanılabilir. Evlerde kullanıldığında tamamen o odanın atmosferi ve havası değişiyor. Kullanımı ve uygulanması kolay bir ürün olduğundan dolayı da hemen hemen herkesin tercihi oluyor.

Ben de kızımın odasını hazırlarken, odasının duvarlarının bir kısmında kullanmak istemiştim, duvar kağıtlarını. İnternetten araştırma yaparken Evmanya’da ki duvar kağıtları bir çok seçenek ile karşıma çıktı.. Yatak odaları, mutfaklar, salon duvarları ve çocuk odaları için harika seçenekler var. 3 boyutlu duvar kağıtlarından tutun çizgi karakterli duvar kağıtlarına kadar bir çok model  mevcut.

Öncelikle duvar kağıdı uygulayacağınız odanın stiline karar verin ki seçiminizi yapmanız daha kolay olsun. Ayrıca silinebilir kağıtlar tercih ettiğinizde temizlik konusunda da içiniz rahat edecektir.

Eğer odanızın tek bir duvarında uygulama yapacaksanız, parlak ve renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Fakat tüm odaya uygulama yapacaksanız, sade ve düz renkleri hatta soft tonları tercih etmelisiniz ki göz yorup, kafa karıştırmasın.

Küçük bir odaya sahipseniz, ince çizgili duvar kağıtları odanızı geniş gösterecektir.

Çocuk odaları içinse, yine göz yormayacak ama çocucuğunuzun odasından keyif almasını sağlayacak seçimler yapmalısınız. Evmanya .com web sitesinde her oda için ayrı modeller ve renklerde duvar kağıtları bulmanız mümkün.

Manzara detaylı kağıtlar, hayvan figürlüler, gökyüzü desenleri, çizgililer, düz renkler, 3 boyutlular, daha canlı tonlar, soft renkler….. Aradığınız tüm seçenekleri bu sitede bulabilirsiniz.


ETİKETLER:
Sosyalanneler
sosyalanneler@gmail.com

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Koltuk Kumaşı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mobilyaların demir başı, ev dekorasyonunun da en önemli parçalarından biridir, koltuklar. Bu sebeple eviniz...

Doğru Yastık Seçimi

Uyku hayatımızın en önemli bölümü. Yaşanan tüm sağlık sorunlarının temlinde uykusuzluk ya da rahat uyku uyu...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP