reklam

Doğru Yastık Seçimi

Ev 15 Ekim 2016 - 16:18 454 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Uyku hayatımızın en önemli bölümü. Yaşanan tüm sağlık sorunlarının temlinde uykusuzluk ya da rahat uyku uyuyamama yer alır. Psikolojik rahatsızlıklar bile uykusuzluk ile ortaya çıkmaktadır. Rahat ve kaliteli bir uyku için, yatak seçimi ne kadar önemli ise, yastık seçimi de o kadar önemlidir.

Doğru seçilmemiş yastık, boyun ağrısı, uykusuzluk, baş ağrısı, kas tutulması ve horlama gibi sonuçlar doğurur. Doğru bir yastık ile sırt üstü yatmak en uygun uyuma pozisyonu olarak bilinir. Böylelikle şikayetler azalır ve daha sakin, stresten uzak, dingin bir vücut ile güne başlarız. Bu da sağlıklı bir bedene sahip olmamızı sağlar.

Güzel bir gün geceden başlar sloganı ile yola çıkan yatsan, bizim de tercihlerimiz arasında. Firmanın web sitesinde kendinize uygun bir yatak seçimini yapabilmeniz için test bulunuyor. Bu testin sonucunda size fikirler veriliyor. Daha sonrasında ürünlerinizi seçip alışverişinizi yapabiliyorsunuz.

Bebek ürünlerinden, yatak başlıklarına, yastık modellerinden bazalara kadar bir çok modeli bulabilirsiniz. Ayrıca nasıl yatmanız gerektiğine kadar sağlık için püf noktaları da site içerisinde bulunmaktadır.

Uyku gerçekten de önem verilmesi gerek bir durum. Hayatımızın büyük bir çoğunluğunu da yatak odamızda geçirdiğimizi göz önünde bulundurursak ürünleri doğru bir şekilde seçmenin önemini de kavramış oluruz. Özellikle de çocuklarımız, bebeklerimiz için bu durum daha hassastır.

Yastık modelleri geniş bir yelpaze ile sunulmuş. Sizin uyku alışkanlıklarınıza ve tercihlerinize göre her ürün mevcut. ‘Başınızı yastığa koyar koymaz uyumanız için’ 🙂 hazırlanmış..

Kaz tüyü yastıklar, Jel yastıklar ve pamuk yastıklar gibi ayrı ayrı tercihlere yer verilmiş. Öncelikle sizin doğru yastığınız nasıl olmalı, bunu belirleyin ve yastık alışverişinizi yapın. Uyku es geçilecek bir konu değil.

Biz anneler için ise ekstra bir önemi var, uykunun. Kısıtlı bir şekilde uyumaya alışmak ve bunu da minimum düzeyde hasar alarak yapmak zor. 🙂


ETİKETLER:
Sosyalanneler
sosyalanneler@gmail.com

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dekorasyon Önerileri

Yeni evlenenler, yeni eve geçenler, çocuk odası hazırlığında olanlar... En büyük sorun biliyoruz ki, dekora...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP