reklam

Hamilelik Sırasında Yararlanılabilecek Uygulamalar

Hamilelere Öneriler 20 Kasım 2016 - 16:22 355 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Anne olduğumuzu öğrendiğimiz an mutluluğumuzu en sevdiğimiz insanlarla paylaşarak kutlamalar yaparız. Devam eden günlerde ise bizi bir çok soru meşgul etmeye başlar. Bunlardan bazıları; kız mı olacak erkek mi?, Doğum tarihi ne zaman olacak?, Hamileliğimin kaçıncı haftasındayım? gibi sorulardır.

Biz de bu dönemimizde bir çok siteden testler, hesaplamalar yapardık. Son günlerde birden fazla mecrada bu gibi sorulara cevap verecek testler bulunmaktadır. Fakat her teste ayrı bir yerden ulaşmak iş yükü oluşturur hale geldi. Bu nedenle de Elele dergisi kendi web sitesinde bir bölüm oluşturarak bizi bu araştırma yükünden kurtamış. 🙂

Elele’nin gebelik hesaplama sayfası aklımızda ki tüm soruları cevaplandırmaya yönelik hazırlanmış. Cinsiyet belirleme testinden bebeğinizin doğum tarihini hesaplamaya, ay ay gebelik sürecinden çin takvimi ile cinsiyet belirlemeye kadar bir çok test yer almaktadır.

Bunların yanı sıra hamile kalabilmeniz için en uygun tarihinizi bile Elele’nin bu bölümünde hesaplayabilirsiniz.

Hamilelik süreci hem çok keyifli hem de bir o kadar dikkat ve özen gerektiren bir süreç. Takdir edersiniz ki; ay ay hatta hafta hafta gebeliğinizi hesaplayıp sizi neler beklediğini bilmek, bebeğinizin gelişim süreci için nelere dikkat edeceğinizi bilmek sizin için muhteşem bir avantaj olacaktır.

Bu süreç boyunca Elele’nin web sitesinden bu uygulamalara hem ücretsiz hem de bir tık ile ulaşabilmeniz mümkündür.

Keyifli bir gebelik geçirmeniz dileğiyle….


ETİKETLER:
Sosyalanneler
sosyalanneler@gmail.com

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP