reklam

Harem & Rock Koleksiyonu

Etkinliklerimiz 04 Ocak 2016 - 17:31 373 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Sosyal Anneler olarak her zaman, girişimci annelere ve kadınlara destek olmayı kendimize görev edindik. Bizim gibi düşünen sevgili Yeşim (biryagmurtanesi) ile ortak bir organizasyonda yer alarak, sosyal medyadan tanıdığımız Funda (@fundafashion) için bir etkinlik düzenledik.

Etkinliğimize mekan olarak My Gym Akatlar destek verdi. Çok sevdiğimiz blogger annelerimizin katılımıyla Funda’nın yeni çıkardığı Harem&Rock isimli 1 ve 8 yaş çocuklar için hazırladığı koleksiyonunu tanıdık.

Funda’nın her ürünü kendine has tarzı ile ünlü. Tamamen kendi tasarımı ile oluşturduğu ürünlerine, bizzat kendi kumaş ve doku seçimleri önemli rol oynuyor. Anne olduğu için “Kendi çocuğuma giydirmeyeceğim hiç bir kumaşı satmam.” diyor. Biz annelerin de en çok istediği şey bu değil mi?

Koleksiyonda ki tüm ürünleri birebir dokunarak inceledik ve kalitesine hayran kaldık. Ayrıca kendine has tarzları olması yanı sıra, ürünler pek de ucuz.

Etkinliğimizin sonunda tüm annelerimize Harem&Rock koleksiyonun birer takım hediye ettik.

Organizasyonumuza ev sahipliği yapan My Gym Akatlara’a, tamamen el yapımı olan atıştırmalıkları ile ikram desteğinde bulunan Uneller’e ve tüm gün en güzel kareleri yakalamak için yarışan Binnur Aytekin Photograpy ve ekibine çok teşekkür ederiz.


ETİKETLER:
Sosyalanneler
sosyalanneler@gmail.com

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sosyal Anneler 4 Yaşında Partimiz

' Anneliğin Her Rengi ' sloganı ile çıktığımız bu yolda, 4. senemizi tamamladık.

Kitabımla Oynuyorum

7 Aralık 2015 tarihinde Kalamış'da bulunan Siz Drama Sanat Eğitim Ve Dan...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP