reklam

jollytur

Şehir 30 Haziran 2016 - 17:45 483 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

jollytur

Çocuk olmadan önce tatil programlarımızı hiç önceden yapmazdık. Fırsat bulduğumuz an kafamıza göre karar verir, değişik yerler için yola çıkardık. Ne süprizle karşılaşırsak karşılaşalım mutlaka kendi lehimize çevirir eğlenmesini bilirdik. Ama çocuktan sonra bayağı bir seçici olduk. Her şeyi ona göre ayarlar, rahat edebileceğimiz yerleri seçer olduk. Aynı yere 2-3 kere gittiğimizi bilirim. Bu durum çok sıkıcı olmaya başladı ve sonuçta çocukta büyüdü. Arık değişik yerler için program yapmaya başladık. Tüm arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine jollytur.com a baktık. 

Görsel: jollytur.com dan alınmıştır.O zamana kadar Jolly Tur’un Jolly Pop kampanyasını hiç duymamıştım. Erken rezervasyon falan her turda var ama bu kampanyadan haberim yoktu. Şu an sitede 3 kampanya mevcut. Yakıt, giyim ve araç servisi ile ilgili yaptıkları kampanyalara jolly tur’un web sayfasından ulaşabilirsiniz. 


1. Kampanya; Total ile yakıt; 07 Mart 2016 – 15 Eylül 2016 tarihleri arasında Jolly Tur acentelerinden, internet sitesinden ve mobil siteden yapılacak yurtiçi ve yurtdışı otel veya tur alışverişlerinde geçerlidir. Yaptığınız alışverişlerden şifre kazanabiliyorsunuz. 


Buna göre cep telefonunuzdan 30 Eylül’e kadar Jolly yazıp, bir boşluk bırakıp Jolly’den aldığınız şifreyi belirlenen numaraya mesaj atarsanız bedava yakıt kazanabilirsiniz.


2. Kampanya; Altınyıldız Classics’le de 2 tane kampanyası mevcut. Birinci kampanya ile  Jolly Tur müşterileri Altınyıldız Classics mağazaları üzerinden yapacakları satın almada balayı smokin paketlerinde sabit 699 TL fiyat ile satın alım hakkı tanımlanacaktır.


İkinci kampanyada 01 Haziran 2016 – 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında rezervasyon yaptıran Jolly Tur müşterileri için Altınyıldız Classics mağazaları üzerinden yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabilecekleri 50 TL indirim hakkı tanımlanacaktır.


Kampanya dahilinde indirim kazanan misafirler haklarını kullanabilmek için satın alım esnasında Jolly Tur’un sms yoluyla iletmiş olduğu kampanya katılım şifresini Altınyıldız Classics mağazalarında kasa görevlisine ibraz etmek zorundadırlar. 


3. Kampanya; Araç servis indirimi, 01 0cak 2016  – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Jolly Tur’dan tatil rezervasyonu yaptıran veya uçak bileti alan Jolly Tur müşterileri için, RS SERVİS’ten satın alacağı mini onarım, boya koruma ve bakım hizmetleri ile Automobile Card ürünleri üzerinden %25 indirim hakkı kazanacaktır.İndirim hakkını kullanmak isteyen Jolly Tur müşterileri voucher belgelerini RS Servis noktalarında ibraz etmesi yeterlidir.

Bu kampayalardan anlaşılacağı gibi, tatil programınızı yapmadan önce Jolly Tur’un web sayfasına bakmakta fayda var. 

İyi tatiller.
ETİKETLER:
Sosyalanneler
sosyalanneler@gmail.com

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çocukla Tekne Tatili

  Tekne tatili hep özendiğim ama bir türlü cesaret edemediğim bir tatildi. Her sene istisnasız gide...

Myanmar’ın En Şahane 8 Yemeği

2017’de Avrupa turu yapmak yerine rotayı uzaklara doğr...

Neden Jolly Tur?

Bu yaz çok hareketli geçti. Bayramların yaz tatiline denk gelmesi ile ailece birden fazla tatil yapma fırsa...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP