reklam

Kahve Toplantısı

Etkinliklerimiz 05 Ocak 2016 - 17:35 333 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Kahve Toplantısı

Anne olmak; hem keyifli hem de çok zor bir şey deriz hep. İşte böyle zor anlarımızda, bizleri anlayacak, aynı dertleri paylaşan ve bizi motive edecek diğer annelere ihtiyaç duyarız. Biz de bu düşünce ile sık sık kahve toplantıları düzenlemeye çalışıyoruz.


Hiç bir seminer, marka, eğitim olmadan; sadece blog yazan değil, ben de anneyim diyen tüm kadınlara davetimizi yapıp tamamen kendimize ait saatler oluşturuyoruz. Yine böyle bir davetimizde bizlere Beşiktaş’da bulunan Bistro Şair Leyla kapılarını açtı. Öncelikle bu organizasyonda bizlere destek oldukları için çok teşekkür ederiz.

Beşiktaş’ın en gözde mekanlarından biri olan Şair Leyla’nın kendine has makarnaları, krepleri ve özellikle de ev yapımı likörü çok meşhur. Tasarımında ahşapa ağırlık verilmiş ve hemen hemen her yerde bir şiir sizi karşılıyor.

Biz annelerin de mekanda en çok ilgisini çeken şey, avizeler oldu. Çok da espirisini yaptığımız kırık şarap şişelerinden oluşan avizeler çok güzel bir hava katmış mekana. Civarda ‘mahallemizin barı’ olarak adlandırılmış bu mekanın işletmesinde aile bireyleri yer almakta.

Düzenlediğimiz kahve toplantısına aralarında mekan sahibi Levent bey’in eşi olan yeni anne Gülşah hanımın da yer aldığı 10 kişilik birbirini hiç tanımayan anneler ile bir araya geldik. Tanışma faslının bile çok sıcak olduğu bu toplantıda en güzeli, çocuklarımızdan, filmlerden, kitaplardan vs. bir çok şeyden konuşabilmek oldu.

Annelerin zaman zaman bu tarz etkinliklere ihtiyaç duyduğunu çok iyi biliyoruz. 🙂 Öyle eğlenceli, kahkaha dolu bir gün oldu ki, doyamadık. 🙂 En kısa zamanda yeniden bir arada olmak dileğiyle….


ETİKETLER:
Sosyalanneler
sosyalanneler@gmail.com

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sosyal Anneler 4 Yaşında Partimiz

' Anneliğin Her Rengi ' sloganı ile çıktığımız bu yolda, 4. senemizi tamamladık.

Kitabımla Oynuyorum

7 Aralık 2015 tarihinde Kalamış'da bulunan Siz Drama Sanat Eğitim Ve Dan...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP