reklam

Neden Jolly Tur?

Şehir 23 Ağustos 2016 - 16:04 463 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Bu yaz çok hareketli geçti. Bayramların yaz tatiline denk gelmesi ile ailece birden fazla tatil yapma fırsatı bulduk. Bu sene farklı yerler görmek, daha önce yapmadığımız şekilde değişik bir tatil deneyimlemek istedik. Bunun için internette bayağı zaman geçirdik. Nereye bakarsak bakalım sonunda jollytur ile yollarımız kesişiyordu.

Zaten Jolly Tur’un güvenirliliği ve köklü bir firma olması, kendi başına tercih sebebi olmakla birlikte web sitesini incelediğimde çok daha beğendim. 1986 yılından beri hizmet veren jollytur, o zamandan bu zamana güvenilirliğinden bir şey kaybetmemiş ki hala en çok tercih edilen sitelerden biridir. Teknolojinin ilerlemesi ve insanların beklentilerini karşılamak adına otel ağlarını yurtiçi ve yurdışı olmak üzere oldukça geniş tutarak, menülerini sık sık güncelleyerek  her isteğe karşılık verebiliyor.

Sadece popüler bölgelere değil, ülkenin neredeyse hepsine hizmet veriyor. 600’ü aşkın satış noktası ile geniş bir hizmet alanına sahip. Jolly Tur 3500 kişilik bir çalışan kadrosu ile sektörde yerini almıştır. Bunun yanında bir otelde aradığınız tüm özellikleri, bir filtreden geçirip seçeneklere kolayca ulaşabiliyorsunuz. Mesela, bebekle bir otele gidecekseniz ve yanınızda çok eşya taşımak istemiyorsanız otel özellikleri bölümünden bebek arabası, bebek sandalyesi gibi seçenekleri arattırabilirsiniz. Ayrıca yine aynı bölümden çocuk havuzu, su kaydırağı, oyun odası, bakıcı, asansör gibi aklınıza gelebilecek bir sürü ayrıntı eklemişler. Böylelikle aradığınız tatile bir tıkla ulaşabiliyorsunuz.

30 yıldır truzim sektörünün içerisinde olan bir firma olması, alanında bir çok ödül alması ve insanların tatil planını yaparken ilk akla gelen site olması güvenirliliğini arttıran en büyük nedenlerdir. Her kesime hitap eten tatil seçenekleri var. Bütçeniz ne olursa olsun kendinizi mutlu edecek bir tatil planlayabiliyorsunuz. Henüz yaz bitmedi. Aradığınız tatili bulmanız dileği ile.

Herkese iyi tatiller..


ETİKETLER:
Sosyalanneler
sosyalanneler@gmail.com

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çocukla Tekne Tatili

  Tekne tatili hep özendiğim ama bir türlü cesaret edemediğim bir tatildi. Her sene istisnasız gide...

Myanmar’ın En Şahane 8 Yemeği

2017’de Avrupa turu yapmak yerine rotayı uzaklara doğr...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP