reklam

Okul Alışverişi

Giyim 09 Eylül 2016 - 16:05 430 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Sonbaharın gelmesiyle aileleri bir okul telaşı aldı. Biz de bu telaşa düşenlerden biriyiz. Okul alışverişinin en önemli derdi, okul çantası. Kendine özgü seçimleri ve istekleri olan çocuklarımız bizi bu konuda hep zorlamaktadır. Çizgi filmlerle hayatımıza giren karakterler, okul alışverişinde de yakamızı bırakmıyor. 🙂

Kızım için alışveriş yaparken, erkek çocukları olan aileler için de biraz araştırma yaptım. Spiderman karakteri uzun yıllardır her çocuğun hayatına yer etmektedir. Filmlerinde ki keyif, büyükleri bile etkilemektedir. Çocukların doğum günlerinde, oyun toplantılarında hep elinde spiderman oyuncağı gördüm ve hatta bazı kız çocuklarının bile ilgisini çeken bir karakter olduğunu söyleyebilirim.

Okul çantası için de araştırma yaparken spiderman karakterli çantalara rastladım. 3 boyutlu çantalar, hem sırta takılan modelleri hem de çekmeli modelleriyle gerçekten de çok eğlenceli görünüyor. Şimdiki çocuklar gerçekten de çok şanslı.

Karakterdukkani .com alışveriş sitesinde  spiderman okul çantasının  her ebat ve modelini uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Biz okul alışverişi dedik ama, çocuğunuzun günlük seyehatlerinde de kullanabilirsiniz, aslında. Hem çocucuğunuza kendi çantasını hazırlama ve onu taşıma sorumluluğu vermiş olursunuz hem de bu sorumluluk onun için keyifli hale gelir. Kreşe başlayan çocuklarınız için de yine bu tarz çantalar güzel bir tercih olacaktır. Çocuğunuzun okul heyecanını arttırmış ve okula karşı olan hevesini güçlendirmiş olmak size de rahat bir okul dönemi sağlayacaktır.

Kızımın alışverişi için karakterdukkani .com ‘u tercih ettim. Çünkü bir çok karakterin ürünleri yer alıyor. Seçeneklerin fazlası olmasıyla birlikte fiyatlar da gayet uygun. Tavsiyemizdir..


ETİKETLER:
Sosyalanneler
sosyalanneler@gmail.com

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kız Çocukları İçin Yazlık Elbiseler

Yaz geldi, kız çocuklarımız çiçeklendi. :) Her yaz olduğu gibi bu yaz da, elbiseler, salaş tulumlar çok ...

Kreş Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kreşler, çalışan annelerin tercihi gibi görünse de, çalışmayan annelerin de çocuklarının belli bir yaşa gel...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP