reklam

OKULİSTİK

Okul & Eğitim 19 Ağustos 2016 - 17:48 845 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

OKULİSTİK

Okullar açılır açılmaz bir telaş sarıyor haliyle. Alışveriş derdi biter bitmez, ödev sorunları ile karşı karşıya kalıyoruz. Bazı okullar ödev işini biraz abartıyor olsa da bazıları için bu durum daha bir kolay halde. Fakat ne olursa olsun ödev, bir şekilde hayatımızda yer alıyor. Az ya da çok fark etmiyor.

TEOG’da hayatımızın ayrı bir acı gerçeği. Okul dönemi zaten başlı başına bizim için büyük önem arz eden bir konu. Çocuklarımızı elbette ki, en iyi şekilde yetiştirmeye çalışıyor, okuyup hayatını bir şekilde yüksek standartlara taşıması ve eskilerin değimi ile ‘Altın Bileziği’ elde etmesi için bizler de veli ya da öğretmenler olarak büyük görevler üstleniyoruz.

Okulistik isimli web sitesi bizlere bu konuda yardımcı olmayı hedeflemiş bir internet sitesi. Üyelik yapıyorsunuz ve daha sonrasında da 1.sınıftan başlayıp 8.sınıfa kadar tüm destekleri alabiliyorsunuz.


Sitenin veli, öğretmen ve öğrenci olarak 3 ayrı bölümü var. İçerisinde; İlkokuma ve yazma, TEOG, Taragöz (sınav değerlendirme) gibi bölümler yer alırken aynı zamanda sınavlar da bulunuyor. Her sınıf için ayrı konu anlatımları bulunuyor.

2. Sınıf  öğrencileri için ve diğer tüm sınıflar için Milli Eğitim Bakanlığı ile tam uyumlu konu anlatımları bulunuyor. Konu anlatımları interaktif olarak gerçekleşmektedir. Testler ve etkinlikler gibi pekiştirmeler de sizin için hazırlanmıştır. 2.sınıf derslerini hafife almamak lazım. 1. sınıf ile atıldıkları yeni hayat, 2 sınıfta onlara bir çok sorumluluk getirmiş oluyor. Okulistik’te 2.Sınıf dersleri okumayı hızlandırma gibi bir çok seçeneklerle ve pekiştirmelerle de ihtiyaçlarımızı karşılıyor, çocuklarımız. Okulistik sitesi ile onlara etkinliklerle, testlerle derslerinde ki başarıyı arttırmayı sağlayabiliriz.


ETİKETLER:
Sosyalanneler
sosyalanneler@gmail.com

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kreş Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kreşler, çalışan annelerin tercihi gibi görünse de, çalışmayan annelerin de çocuklarının belli bir yaşa gel...

Okul Alışverişi

Sonbaharın gelmesiyle aileleri bir okul telaşı aldı. Biz de bu telaşa düşenlerden biriyiz. Okul alışverişin...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP