reklam

Wall Street English/İngilizce Dil Eğitimi

Okul & Eğitim 27 Ekim 2017 - 7:49 273 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

 

 

 

Klasik ingilizce kurslarına yeni bir alternatif olarak sizi  Wall Street English ile tanıştırmak istiyoruz. İngilizce dil eğitimi için uygulanan Blended Metot’un en büyük özelliği online olarak katılabilmeniz. Dolayısıyla istediğiniz zaman ve saatte programınızı yapabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’da 6  ( Şişli, Bakırköy, Caddebostan, Erenköy, Taksim ve Beylikdüzü ) Ankara, Konya, Gaziantep, Bursa, İzmit, Eskişehir, İzmir, Antalya olmak üzere bir çok ilde şubeleri bulunan Wall Street English’e ulaşmak çok kolay. 


*Blended Metot nedir? 

Dinleme, tekrar etme, okuma, konuşma, yazma ve pratik etme adımları ile İngilizceyi ezber gibi yapay değil, ana dilimizi öğrendiğimiz gibi doğal bir süreçte edinmemizi sağlar. Wall Street English Blended Metodu bu prensibi temel alarak oluşturulmuştur. Bu sayede öğrenciler İngilizceyi tıpkı ana dilimizi öğrendiğimiz gibi öğrenir, rahatlıkla anlayıp akıcı biçimde konuşabilirler.


*Max. 5 kişilik Uygulamalı Pratik (Encounter) Dersleri

Dersler aynı seviyedeki maksimum 5 kişiden oluşan sınıflarda gerçekleştirilir. Böylece öğrenciler, uzman öğretmenlerinin birebir ilgileneceği, kendilerini rahat ve özel hissedecekleri ve en önemlisi bol bol konuşma fırsatı bulacakları bir ortamda İngilizce öğrenirler.


*Sadece İngilizce Konuşulan Ortam

Öğrencilere kapıdan girdikleri ilk andan itibaren tamamen İngilizce konuşulan bir ortam sunar. Uzman öğretmenler, İngilizce öğrenme yolculuğunuzda size yol gösterir. İngilizceyi farklı ihtiyaçlarınıza uygun olarak nasıl kullanacağınızı gösterir ve İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirmeniz için gerek merkez içerisinde gerekse merkez dışındaki aktivitelerde sizi cesaretlendirir. Tüm bu unsurlar dilin doğal ve içgüdüsel bir tarzda edinilmesini sağlar.


*Ölçümlenerek İlerleme

Öğrencilerin, gösterdiği gelişim düzenli olarak takip edilir. Öğrencilere dilbilgisi, kelime bilgisi, okuma-yazma becerileri, dinleme-anlama becerileri ve akıcılık açısından gelişimlerini gösteren detaylı raporlar sunulur. Böylelikle ilerlemelerinizi sadece eğitimin sonunda değil, eğitimin her aşamasında görme şansınız vardır. 


Kişiye göre hazırlanan programlar sayesinde kısa zamanda istediğiniz hedefe varabilirsiniz. Örnek olarak; 12 seviyeden oluşan genel ingilizce bölümünü tamamladığınızda, mesleki literatürü anlar, günlük ingilizceyi rahatlıkla konuşur, radyo ve tv haberlerini alt yazısız izleyebilir, hatta üniversite eğitiminizi İngilizce olarak yapabilirsiniz. 5 seviyelik uzmanlık ingilizcesini tamamladığınızda ise, ingilizcenizi profesyonel ve sosyal her ortamda akıcı ve etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Uluslararası toplantılara konuşmacı olarak katılabilir, tüm organizasyonları ingilizce olarak takip edebilirsiniz.

Wall Street English’in web sayfasından ücretsiz seviye tespit sınavı yapabilir. İletişim formunu doldurarak sizi aramalarını sağlayabilir, ya da web sayfalarından canlı destek alabilirsiniz. 

Sevgiler


ETİKETLER:
Sosyalanneler
sosyalanneler@gmail.com

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kreş Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kreşler, çalışan annelerin tercihi gibi görünse de, çalışmayan annelerin de çocuklarının belli bir yaşa gel...

Okul Alışverişi

Sonbaharın gelmesiyle aileleri bir okul telaşı aldı. Biz de bu telaşa düşenlerden biriyiz. Okul alışverişin...

OKULİSTİK

Okullar açılır açılmaz bir telaş sarıyor haliyle. Alışveriş derdi biter bitmez, ödev sorunları ile karşı ka...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP