reklam

Yves Rocher Markası Hakkında

Bakım & Moda 29 Ekim 2016 - 16:20 476 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Cildin Neme Doysun Sağlığın Güvende Olsun

Günümüzde hayatın her alanında doğaya ve doğallığa dönüş fark edilir oranda artıyor. Nasıl dönülmesin ki… Ortaya çıkan yeni yeni hastalıklar, çeşit çeşit alerjiler sağlığımızı günden güne tehdit etmeyi sürdürüyor. Artan dünya nüfusunun ihtiyaçlarını daha kısa yoldan, daha fazla kar sağlayarak karşılama çabası içindeki üretici ve satıcılar adeta insan sağlığını hiçe sayarak kendi çıkarları dışında bir şey düşünmez olmuşlar.

Bu şartlar doğrultusunda kendi sağlığımızı düşünmek, uyanık olup doğamıza uygun yaşamak, doğal ürünlere yönelmek de yine bize düşüyor. Gerek yediğimiz içtiğimiz besinler, gerek evlerimizde kullandığımız eşyalar, gerek giysilerimiz ve gerekse de bedenimiz için kullandığımız tüm bakım ürünlerinde ilk ve en önemli şartın doğallık olduğunu artık hepimiz iyice fark etmiş durumdayız. Nerede gerçekten insan sağlığını ön planda tutan, doğallıktan yana kendini kanıtlamış marka varsa onlara yönelmekten başka çaremiz yok. İşte bu markalardan biri olan ve yıllardır beni yanıltmayan, ben ve benim gibi binlerce kişinin haklı güvenini kazanmış Fransız markası Yves Rocher’dan bahsetmeden geçemeyeceğim. Bunca yapaylığın olduğu bir dünyada insan sağlığına ve doğaya saygılı, ürünlerini güvenle kullanabildiğim, kızlarıma da kullandırdığım Yves Rocher gibi markalar bunu çoktan hak ediyor.

Ben Yves Rocher ile yıllar önce o yeşil vitrininin büyüsüne kapılarak tanışmıştım. Daha sonra pek çok alışveriş merkezindeki mağazalarıyla karşıma çıktı. Ürünlerini kullandıkça, doğaya ve insana saygısını gördükçe benim vazgeçilmezim oldu. Alışverişlerimi internet üzerinden gerçekleştiriyorum. Üstelik 90 TL’nin üzerindeki alışverişlerde kargo ücretsiz. Yves Rocher’nin internet sitesini ziyaret ederek tüm ürünleri ve bilgilerini görebiliyorsunuz. Buradan istediğiniz ürünü sipariş edebiliyorsunuz, ürünlerin içeriklerini, faydalarını, kullanım şekillerini inceleyebiliyorsunuz. Yves Rocher’de sadece kadınlara değil, erkeklere yönelik de ürünler bulmak mümkün. Örneğin eşim parfüm ve banyo ürünlerine bayılıyor. İnternet sitesinden yapılan alışverişlerde sürpriz hediyeler kazanabiliyorsunuz. Ayrıca e-bültene üye olarak size özel kampanyalarından, avantajlarından, indirimlerinden ve yeni ürünlerinden de haberdar olabiliyorsunuz. Hızlı cilt bakım testini cevaplayarak cilt tipinizi tespit ediyor ve cilt tipinize özel cilt bakım programı kazanma şansını yakalıyorsunuz.


ETİKETLER:
Sosyalanneler
sosyalanneler@gmail.com

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konsantre Parfüm Nedir?

Konsantre parfüm, içerisinde alkol bulunmayan ham şekilde tüketiciye sunulmuş bir parfüm çeşididir. Kullanı...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP